Blogger tarafından desteklenmektedir.

Gizli Kamera Çeşitleri


Gizli Kamera çeşitleri

 Casus Kamera ülkemizde artık çok sayıda eşyanın arasında bulunmakta. lakin en çok kullanılan Gizli Kamera çeşiterini sıralamak gerekirse
Gizli Kamera saat
Casus Kamera kalem
Gizli Kamera masa saati
Duvar saati gizli kamera
Mini gizli kamera
Wifi saklı kamera
ıP gizli kamera
Modellerini sayabiliriz.

Esasında  Casus Kamera çeşitleri  bundan sonra kişiye özel imalatlar yapıldığı için kısıtlanamaz şekildedir. halk arasında en fazla adlandırılan ve kullananları sıralamış olduk.
 Casus Kamera çeşitleri ihtiyaca göre sıralanmaktadır aslında ihtiyacınıza göre modeli belirlemeniz en fazla seçim olacaktır. örnek olarak bebek bakıcınızı izlemek için almanız gereken  Casus Kamera modeli bilhassa wifi durumuna sahip olmalıdır. Bulunduğunuz her yerden evinizi bakıcınızı takip etme imkanı sağlamakta size. yine tıpkı örnekten yola çıkarsak bebek bakıcınızı takip için alacağınız  Casus Kamerada gece görüşü olmasına gerek bulunmaz.

Casus Kamera Gözlük

Gizli Kamera Gözlük

Yeni moda olan gözlük kamera popüleritesi artması sebebi ile geliştirilerek gece görüşlü full HD benzeri özellikler eklenmiştir. Hatta camları değiştirilerek numaralı cam takılır bir duruma gelmiştir.
bilhassa yaz aylarının gelmesiyle güneş gözlüğü Gizli Kamera modelleri daha aşırı tercih edilir duruma gelmiştir. Gizli Kamera gözlük ile hem full hd çekim yapabilir hem de ses kaydı yapabilirsiniz. Sesli full hd görüntü çekmesi sebebi ile çok aşırı çok tercih edilen  Casus Kameragözlük modellerine her geçen gün yenileri eklenmektedir.
Yeni model  Casus Kameragözlük modellerinde  bundan sonra ışık ayarı bulunmakta. çok gün ışığı olan ortamlarda örnek olarak plaj çeşidi yerlerde kamera ışığı kendsi ayarlayarak netliği korumaktadır.
genel olarak Gizli Kamera gözlük modellerinin nitelikleri şu şekilde sıralanabilir :
Gözlük video kamera hd
Fotoğraf makinesi
Gözlük camı değiştirilebilir
720\\480  720/1280 HD çözünürlük
Video formatı AVi
32 Gb\`a kadar tf kart destekler
Lens kamera ortada
Tek tuş çalıştırma
Program gerektirmez pcde tak çalıştır
Video ve fotoğrafların altında
Saat ve tarih günceldir
 Casus Kameragözlük modellerinin bir çoğunda hafızanın sd kartı ile genişletilmesi sebebi ile  günlerce çekim yapabilmektesiniz. isterseniz video değilde sadece resim çekimi de yapabilmektesiniz.
Bu muhteşem özelliklerle Gizli Kamera gözlük modelleri Gizli Kamera sektöründe yeni bir çığır açmaktadır.

0 yorum:

Yorum Gönder